august
22
2019

Ateliere de dezbateri

În perioada 21-22 august au avut loc ateliere de dezbateri cu directorii instituțiilor preuniversitare, directorii instituțiilor preșcolare, directorii adjuncți, profesorii și cadrele didactice de sprijin. Aceste ateliere au precedat Conferința pedagogică cu genericul ”Pedagogul – agent al schimbării”. Problemele și soluțiile reliefate în cadrul atelierelor de dezbateri vor fi expuse la conferința din 23 august.

                                                                          Oprea Diana, șef Centrul Metodic